השתלות שיניים

ד"ר בורטמן מורשה ע"י משרד הבריאות לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים בהרדמה כללית, חלקית, טשטוש (סדציה) ונייטרוס.

בעל ותק וניסיון רב שנים ברפואת שיניים כללית, תוך שימת דגש על השתלות שיניים ביום אחד, שיקומי פה מורכבים ואסתטיקה של הפה.

השתלות שיניים:

השתלת שיניים מהווה פתרון שיקומי שנועד להחזיר את החיוך, את איכות החיים, את הביטחון העצמי, את הדיבור השוטף ואת ההנאה מאוכל.

פתרון זה אשר היווה פריצת דרך לפני זמן לא רב, הינו חלק אינטגרלי ויומיומי מטיפול שיניים שיגרתי.

אובדן שיניים קורה מסיבות שונות, אנו מאבדים את השיניים שלנו בשל תאונה, הזדקנות, טיפול שורש שכשל, מחלת חניכיים, או נזק מתחזוקה לקויה. השתלים מהווים תחליף ראוי לשיניים אבודות אלו.

למה ?

התהליך מתאים למקרים של חסר בשן או בשיניים ורצון של מטופלים להחזיר את הפה לתפקוד מלא, במקום תחליפים וותיקים יותר כמו גשר על גבי שיניים בריאות או שיניים תותבות.

איך?

לאחר בדיקה קלינית מקדימה, של מצב בריאותי כללי, מצב השיניים/החניכיים ומחלות רקע, יוחלט על תהליך הטיפול המתאים יחד עם המטופל.

משהושלמו ההכנות – במסגרת הליך כירורגי, מוחדר בורג טיטניום לעצם הלסת, במקום השורש החולה שנעקר, ועליו נבנית שן חדשה המתפקדת באופן הדומה לשן המקורית.

ישנם מקרים בהם נוכל לבצע העמסה מיידית, כלומר שתלים ושיניים מעליהם בביקור אחד. במרפאה שלנו משתמשים בשתלים מתקדמים המאפשרים תפקוד מלא לאורך שנים רבות.

שיעורי הצלחת הטיפול ושרידות השיקום הינם גבוהים מאוד בשל המיומנות הגבוהה וההיכרות המעמיקה של הרופאים שלנו עם התהליכים השונים.

מה אורך הטיפול?

בהתאם למצב הבריאותי של המטופל ובהתאם למצב הפה, ניתן להחליט על אופן ואורך הטיפול. גם השתלות ביום אחד נעשות במרפאה וגם אלו עוברות הליך של אבחון מוקדם להתאמה אישית מדויקת.

כל סוגי ההשתלות יכולות להתבצע תחת גז צחוק, בהרדמה מקומית, תחת סדציה (טשטוש), או תחת הרדמה מלאה.

ואחרי ?

על אף היותן של השתלות השיניים הליך כירורגי לכל דבר, ההחלמה הינה יחסית קלה ומהירה ותוך זמן קצר ניתן לחזור לתפקוד מלא ולשיפור ניכר באיכות החיים לשנים רבות.

צרו קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בורטמן

יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב – טל' 03-7502192 | מספר נייד לווטסאפ בלבד – 050-3838397
Call Now Button