אודות הצוות

טיפולים נעשים במסירות, מיקצועיות, איכפתיות, באוירה משפחתית

והכל תחת קורת גג אחת.

שתלים ביום אחד וכו....

מבוצעים עי רופאי שיניים מובילים בתחומם

רופאי השיניים במרפאה הינם ברמה המיקצועית הגבוהה ביותר, בעלי וותק ונסיון רב שנים

ובאמצעות טכניקות חדשניות וציוד מתקדם

הטיפולים במרפאה ניתנים באמצעות הטכניקות החדשניות ביותר בתחום, באמצעות ציוד מתקדם וחומרים מעודכנים. וכל זה תוך שמירה מרבית על בריאות המטופלים שלנו.

ד"ר בורטמן זמיר

לימודי תואר ראשון בביולוגיה וכימיה בני יורק. 1999 סיים לימודי רפואת שיניים בארה"ב VIRGINIA MEDICAL COLLEGE. סטאז' ברפואת שיניים בחולים סיסטמיים בבית החולים VA MEDICAL CENTER. בארה"ב מאז ממשיך להתעדכן ולהשתתף בהשתלמויות רבות בארץ ובעולם.

ניסיון:

*מעל 20 שנות ניסיון בכל תחומי רפואת השיניים עם דגש על השתלות ושיקום על גבי שתלים, בשיטות חדשניות כולל השתלות מונחות מחשב

*השתלות ביום אחד

*מורשה מטעם משרד הבריאות לטיפולי שיניים תחת הרדמה כללית (מלאה), טשטוש (סדציה) וגז צחוק (נייטרוס)

*טיפול בחרדה דנטאלית

אני מאמין: "מתפקידי לעשות ככל שביכולתי המקצועית, על מנת להקל על האדם בו אני מטפל, ולהציע לו את הפתרון המותאם אישית עבורו. עלי להישאר מעודכן ומקצועי".

DrBortman

ד"ר לסקר טיירי

התמחה בצרפת בטיפולי שורש:

בוגר אוניברסיטת פאריז ברפואת שיניים 1996, עם התמחות בטיפולי שורש. עסק בהדרכת סטודנטים לרפואת שיניים בפאריז. חבר באיגוד האנדודונטיה הצרפתי. מאז 1998 חבר בדירקטוריון של אגודת הרופאים הצרפתית EFI.

ניסיון

25 שנות ניסיון בכל תחומי טיפולי השיניים, מארגן כנסים בינלאומיים  לרופאי שיניים על טיפולי שורש תחת מיקרוסקופ. מרצה בעולם בעולם על טיפולי שורש במסגרת היותו מוכר כ opinion leader מפרסם מאמרים במגזין הנחשב DENTAL TRIBUNE FRANCE.

DrLasker

שיינמן גליק מירב

שיננית מוסמכת

לאחר השירות הצבאי סיימה לימודי שיננות באוניברסיטת תל אביב 2008.

מלווה במקצועיות רבה את צוות הרופאים שלנו כ 12 שנים. לאחר שעות העבודה נהנית לצייר ולהעביר את האהבה הזו לבנותיה.

Meirav

ג'ניפר סלומון

שיננית מוסמכת

סיימה לימודי שיננות באוניברסיטת תל-אביב בשנת 2011.  לאחר סיום הלימודים, הדריכה ג'ניפר בבתי ספר ובגני ילדים, להעלאת המודעות ולחינוך מגיל צעיר, להגיינה אוראלית. בכל הזדמנות שאינה עובדת, נהנית ג'ניפר מצלילה בארץ ובעולם, וכמובן לגדל את בניה.

Anna

קארינה פפיאן

שיננית מוסמכת

סיימה לימודי שיננות במכללת – לימודי בריאות והתנהגות – ברמת-גן בשנת 2008. מאז עובדת במרפאתנו. במשך השנה מתעדכנת על חידושים בתחום השיננות בכנסים, ימי עיון והדרכות מיוחדות של איגוד השינניות בארץ ושל חברות דנטאליות שונות.

בשעות שאינה בקליניקה, קארינה מלמדת שחיה בים או בבריכה, בארץ ובחו"ל. מוצאת זמן לאהבותיה הרבות – 2 בנותיה, שחיה בים, חתירת קיאק, ברידג' וריקודי בטן.

קארינה פפיאן

דריה שסניאק

סייעת אחראית

סיימה לימודי סייעות לרופא שיניים בעת שירותה הצבאי. התמחות עשתה תוך כדי השירות, בבית החולים – תל השומר-פה ולסת. צברה ניסיון בהמשך במחלקות השונות בבית החולים: מחלקת אנדודונטיה, מחלקת אורטודונטיה, מחלקת שימור ושיקום.

בשעות הפנאי עוסקת בספורט מכשירים ואירובי.

מרפאת שטרייכמן 10

שבא ביטון-עייני

מנהלת המרפאה

לאחר השירות הצבאי, סיימה לימודי אופנה בשנקר-רמת גן. צברה משך כ 9 שנים ניסיון מגוון בעבודה אדמיניסטרטיבית.
נהנית מתרגול יוגה ואירובי, קריאה ולגדל את בנה.

שבא

צרו קשר עם מרפאת השיניים של ד"ר בורטמן

יחזקאל שטרייכמן 10, תל אביב – טל' 03-7502192 | מספר נייד לווטסאפ בלבד – 050-3838397

Call Now Button