מאמרים וחדשות

טיפולי שיניים מורכבים


טיפולי שיניים מורכבים במרפאת שטרייכמן 10. הרבה פחות מורכב ממה שחשבתם.

טיפולי שיניים מורכבים אולי נשמעים כמו משהו מלחיץ ומורכב. אך כשמדובר בטיפולי שיניים מורכבים , התהליך הופך מורכב מעט פחות. מהיום, טיפולי שיניים מורכבים – ניתוחי חניכיים, שתלים וכדומה, אינם צריכים להטריד אתכם עוד.

סוגי טיפולי שיניים מורכבים 

ראשית, ישנם מטופלים שעוברים ועדה רפואית. המקנה חוות דעת רחבה והצעות טיפול מכמה מומחים, על מנת להגיע לתכנית האופטימלית ביותר. הועדה הרפואית מתאפשרת במקרים של טיפולים בהרדמה מלאה, השתלות שיניים או טיפולי שיניים מורכבים.

ניתוחי חניכיים: משקמים את החניכיים ומטפלים במצבים של דלקת חמורה שלא מחלימה. ניתוח החניכיים מיועד לבלום את התפשטות הדלקת או מחלת החניכיים, לנקות את פני שטח השורשים, לשחזר את החניכיים והרקמה שתומכת בהם ו/או להשתיל חניכיים על ידי רקמות פנימיות מהחך. ניתוחי חניכיים משתנים בהתאם לצורך ומצב הפה אצל כל מטופל.
השתלת עצם: בכדי לבצע השתלת שיניים יש צורך בעצם הטבעית שבפה, אשר תקלוט אותו ותיסגר סביבו. במצבים בהם אין עצם השתל יתקשה להיקלט, ובמצב כזה יש צורך לעשות השתלת עצם. השתלת העצם מוסיפה את העצם לפני השתלת השיניים או תוך כדי, ובכך משרתת את תהליך השיקום ומאפשרת את קליטת השתל על הצד הטוב ביותר.
הרמת סינוס: הסינוס, או בשמו השני ״מערות הפנים״, הוא חלל שנמצא משני צידי הלסת העליונה. במצבים של אובדן עצם, אי אפשר לערוך השתלות שיניים מבלי לבצע הרמת סינוס. הרמת הסינוס ממלאת את העצם בין הרקמה שעוטפת את הסינוס ללסת, ובכך מגדילה את גובה הלסת העליונה ומאפשרת את השתלת השיניים. ישנם שני סוגים של הרמת סינוס: פתוחה או סגורה, וההחלטה מתקבלת בהתאם למצב המטופל הספציפי.
מיצוי תאי: תהליך שמזרז את הריפוי ואת צמיחת הרקמות, ומועיל רבות במקרים של השתלות עצם והתקנת שתלים. תהליך המיצוי התאי משפר את קליטת העצם ו/או השתלים, עוצר דימומים, מונע זיהומים, מחזק את הריפוי הטבעי של חלל הפה ומפחית כאב.
 

 כל היתרונות למען החיוך שלך

 שמה לה כמטרה עליונה להעניק טיפול רפואי איכותי ביותר, תוך מתן דגש מיוחד על מטופלים עם בעיות רפואיות מורכבות. כל זאת, באמצעות יחס חם ואישי לכל מטופל ומטופל, מהארץ ומהעולם! סגל הרופאים שלנו משלב ידע נרחב בקידום המחקר והפיתוחים הרפואיים: אנו מיישמים טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, למען שיפור וייעול הטיפולים ומצוידים במכשור טכנולוגי מתקדם ובמיטב החומרים. כל אלו, יחד עם צוות מלווה בעל תודעת שירות גבוהה במיוחד, יבטיחו לכם טיפול שיניים איכותי – ברמה הגבוהה ביותר.

בנוסף, אנו מחויבים להעניק שירות מצוין וטיפול רפואי מקיף, אך לעולם לא נשכח גם את הצד האנושי והמחבק המתלווה אליו. אנו מקפידים על התאמת הטיפול לכל מטופל ומטופל, בהתאם לצרכיו הרפואיים האישיים. צוות רופאי השיניים הפרטיים של המרפאה, יקבע תכנית מפורטת ובסיום התכנית, יעניק לכם הסבר מפורט ומדויק על הטיפולים שתעברו. אנו מחויבים לפעול מתוך יושרה, אמינות, מקצועיות, שקיפות, אתיקה ואחריות. ומעל לכול, אנו מאמינים, כי טיפולי שיניים הם לא מותרות, אלא פעולה התורמת לשיפור הבריאות ואיכות החיים שלכם, לאורך שנים רבות. אנו במרפאת שטרייכמן 10מחויבים לטיפול מתוך כבוד, אכפתיות ויחס אישי לכל מטופל ובני משפחתו. נשמח לעמוד לרשותכם, תמיד. צוות מרפאת שטרייכמן 10.

 

הודות לצוות רופאים בעלי מוניטין עשיר בטיפולי שיניים מורכבים – אתם יכולים להיות בטוחים שבריאות הפה שלכם בידיים הטובות ביותר שיש.

אל העמוד הקודם

×

הצהרת נגישות

אתר זה נבדק ונמצא נגיש לאנשים עם מוגבלויות על פי Web Content Accessibility Guidelines 2 ברמה AA. הנחיות הנגישות מבהירות כיצד ליצור תכני אינטרנט נגישים לאנשים עם מוגבלות. עמידה בהנחיות הנגישות מסייעת להפוך את האינטרנט לנגיש וידידות לכל בני האדם.

אנו עושים כל שביכולתנו שהאתר יהיה נגיש לאנשים עם מוגבלות. אם בכל זאת נתקלתם בבעיית נגישות אנא שלחו לנו הערתכם במייל.

רמת הנגישות באתר: